دوره آموزشی معرفی استاندارد های طراحی، ساخت و بازرسی

مخاطبان: شاغلین جدید الاستخدام و دانشجویان مهندسی مکانیک و مواد
شرح دوره و دستاوردها  امروزه با افزايش شمار دانش آموختگان رشته مهندسی در سطح كشور روبرو هستیم که بیشتر آنها با پايه علمي و تئوريك نسبتاً قوي به جمع متخصصان صنعتي مي‌پيوندند. اين جوانان شاداب و با انرژي با آرزوهاي فراوان به پشتوانه تئوري‌هاي فراگرفته وارد بازاركار مي‌شوند اما به دلیل تجربه اندک و آشنا نبودن با واژه های عملياتي و اجرايي، در برقراري ارتباط تنگاتنگ با متخصصان و مهندسین با تجربه دچار مشكل مي‌گردنند و باید به كندي و با ممارست طولاني به کسب تجربه بپردازند.
در اين دوره هدف بر اين است تا ضمن معرفی انواع استانداردها، نحوه استفاده از آنها با توجه به حوزه کاری مربوطه مورد بحث و بررسي قرارگیرد و ضمن آماده نمودن دانشجویان جهت ورود به بازار کار، مواردی که در محیط کار حرفه ای استفاده می شوند و نیز ممکن است در آزمونها و مصاحبه های شغلی به کار بیایند، مطرح گردد.

سرفصلها
 آشنايي با انواع استانداردها و دامنه کاربرد هر يک از آنها (بين المللي، کارخانه اي و ...)
بررسي تفاوتهاي کد، استاندارد
مشخصات فنی و قرارداد، بررسي تعابير واژه هاي حقوقي و فنی استفاده شده در استانداردها
بیان نکات کاربردی در استفاده از استانداردها و کدها
آشنایی با specification و معرفی چند نمونه از آن، معرفی فشرده استانداردها و کدهایی که هر کاربر هنگام اشتغال در صنعت با توجه به حوزه کار تخصصی، باید با آنها آشنا باشد از جمله:ASTM, ASME, AWS, EN, ISO, DIN, API, IEC, NEMA, NACE
پرسش و پاسخ

X
لطفا در صورت تمایل به دریافت خبرنامه‌های مهندسی و آموزشی شرکت و اطلاع از وضعیت دوره‌های در حال برگزاری، اطلاعات زیر را وارد کنید. کلیه اطلاعات شما، با حفظ امانت، نزد شرکت خدمات مهندسی و آموزشی پیتِک نگه‌داری می‌شود.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
تلفن همراه
زمینه تخصصی

ورود

کتاب ترموفلو مهندس سعادتی 

 

کانال تلگرام پیتِک 

 

 

 دریافت اطلاعات کتاب مبانی شیرین سازی آب- نگین بهشت کار